Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Jak zrobić plac zabaw dla dzieci pełen atrakcji?

Plac zabaw dla dzieci musi być ciekawy i na długo absorbować uwagę naszych pociech. Dlatego bardzo istotne jest, żeby urządzenia na plac zabaw były atrakcyjne, zróżnicowane i pobudzały kreatywność małych użytkowników. Rura strażacka na plac zabaw jest idealnym uzupełnieniem repertuaru atrakcji na przydomowym placu zabaw. A jeśli ta rura strażacka wyposażona jest jeszcze w dodatkowe elementy to stanie się prawdziwym centrum akrobatyki i rozrywki na placu zabaw.

Pomysł na kreatywną zabawę - rura strażacka na plac zabaw

Metalowa rura strażacka na plac zabaw jest świetnym elementem wyposażenia. Zajmuje mało miejsca, a pozwala na kreatywną zabawę. Może stanowić część ścianki wspinaczkowej, element zjazdu z podestu wierzy na placu zabaw albo po prostu przyrząd do najróżniejszych akrobacji. Zastosowań jest mnóstwo, a każde dziecko wymyśli na pewno kilka własnych.

Rura strażacka na plac zabaw – dlaczego warto wybrać nasz produkt?

Rura strażacka na plac zabaw wykonana jest z mocnej rurki stalowej o średnicy 33,7 mm i płaskownika 5 mm. Przed korozją zabezpiecza ją malowanie proszkowe, dostępna jest też wersja ze stali nierdzewnej. Montaż rury strażackiej jest bardzo prosty – górną część mocujemy do płaskiej powierzchni drewnianej za pomocą przykręcanego płaskownika. Dolną część betonujemy w ziemi. Tak zamontowana rura strażacka w sposób bezpieczny dostarczy wielu niezapomnianych wspomnień naszym dzieciakom.

Specyfikacja techniczna
System ochronny:
Stal nierdzewna lub malowanie proszkowe
Zgodność z normą:
PN-EN 1176
Materiał RSD:
Płaskownik 5 mm; rura ϕ 33,7 mm - malowanie proszkowe ( niestandardowe kolory z palety RAL na zamówienie)
Materiał RSDX:
Płaskownik 3 mm; rura ϕ 33mm - stal nierdzewna
Dokumentacja do pobrania
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu