Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Kreatywne zabawki na plac zabaw – bawią i uczą

Plac zabaw to nie tylko duże urządzenia jak zjeżdżalnia, karuzela czy huśtawka. To także różne akcesoria pobudzające wyobraźnię naszych dzieci. Kreatywna zabawka na plac zabaw, tablica kredowa dla dzieci pozwoli najmłodszym dać upust swoim artystycznym fantazjom i uczyni zabawę ciekawszą. Dodatkowo na tablicy znajduje się prosty zegar – dziecko podczas zabawy nauczy się określać czas i poznawać cyfry.

Tablica kredowa do ogrodu i na plac zabaw

Tablica kredowa dla dzieci posiada gładką powierzchnię, idealną do rysowania kredą. Materiał użyty do produkcji sprawia, że jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Na tablicy znajduje się także zegar z przesuwanymi ręcznie wskazówkami. Możemy zamocować ją na drewnianym płocie, domku dla dzieci czy na podeście zjeżdalni. Tablica kredowa dla dzieci to świetny dodatek na przydomowy plac zabaw, otwierający przed naszymi pociechami nowe możliwości zabawy!

Tablica kredowa dla dzieci – kreatywna zabawka na plac zabaw łatwa w montażu i bezpieczna

Z atrakcji, pod opieką rodziców, bezpiecznie mogą korzystać nawet małe dzieci. Tablica posiada certyfikat TÜV Nord – masz pewność, że wybierasz sprawdzony produkt! Instalacja jest prosta i nie sprawi trudności nawet osobom bez zdolności technicznych. W zestawie oprócz tablicy znajdują się wkręty do przymocowania. Zabawka na plac zabaw jest gotowa do montażu na drewnianej powierzchni od razu po wyjęciu z pudełka!

Specyfikacja techniczna
Wymiary:
500 mm [wys] x 600 mm [szer]
Zgodność z normą:
Tablica posiada certyfikat TUV NORD GS i spełnia aktualne normy.
Montaż:
Zawiera 4 wkręty do drewna. Łatwy montaż na każdej stojącej już platformie.
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Brak produktów.
Z tej samej kategorii
Menu