Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Kreatywne zabawki na plac zabaw – co to jest i jakie wybrać?

Zastanawiasz się jak urozmaicić dzieciom zabawę na placu zabaw? Duże urządzenia na plac zabaw, jak huśtawka, karuzela lub zjeżdżalnia to oczywiście podstawa aktywności, ale warto wzbogacić ofertę atrakcji o mniejsze akcesoria na plac zabaw. Pobudzają one wyobraźnię dzieci, a przez to zabawy stają się bardziej kreatywne, wolniej się nudzą i trwają dłużej. Przykładem takiej zabawki na plac zabaw jest prezentowana flaga na plac zabaw z prostym systemem podnoszenia. Dziecko może własnoręcznie wciągnąć flagę na maszt lub dach domku. Daje to dużo radości i wygląda bardzo efektownie. 

Potrzebne ci bezpieczne i trwałe akcesoria do placu zabaw? U nas znajdziesz certyfikowane produkty najwyższej jakości

Flagę wykonano z syntetycznej, szybkoschnącej tkaniny. Nadruk jest trwały, a kolory długo nie wyblakną. Lina do wciągania ma w sumie 5 m długości – optymalna długość dla najmłodszych. Nasz produkt jest nie tylko atrakcyjny, ale również bezpieczny dla dzieci. Spełnia najnowsze normy europejskie, dzięki czemu masz pewność, że wybrałeś bezpieczne urządzenia na plac zabaw. Do wyboru masz wersję dla dziewczynek (korona księżniczki) i dla chłopców (flaga piracka)

Jak zamontować urządzenia na plac zabaw – szybki i prosty montaż

Montaż flagi jest naprawdę łatwy, nie potrzebujesz do tego specjalnych zdolności technicznych. W zestawie, oprócz flagi i liny, znajdziesz uchwyty prowadzące linę oraz wkręty montażowe. Całość jest gotowa do założenia zaraz po wyjęciu z paczki!

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Pobudzające wyobraźnię
Wymiary:
550 x 450 mm W zestawie: linka, 4 wkręty oraz 2 mocowania. Całkowita długość linki: 5 m.
Wysokość montażu:
Odpowiedni na konstrukcje do wysokości 3,20 m
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu