Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Jak zrobić huśtawkę ogrodową z kantówek?

Huśtawka ogrodowa dla dzieci to marzenie dla naszych pociech i często nie lada wyzwanie dla rodziców. Jak zrobić huśtawkę? Czy jest to skomplikowane? Co trzeba kupić, żeby zrobić huśtawkę w ogrodzie? Jeśli zadajesz sobie te pytania to mamy dla ciebie prostą odpowiedź. Łącznik do huśtawki jest rozwiązaniem – ty szybko i tanio stworzysz przydomowy plac zabaw, a szczęśliwe dziecko będzie godzinami bawić się w ogrodzie. Łączniki do huśtawki dostępne są w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i kątach nachylenia – a wszystkie znajdziesz w naszym sklepie!

Co to jest łącznik do huśtawki i jak się go używa?

Łącznik huśtawki to odpowiednio wykonany element, do którego mocujesz kantówki. Nasz łącznik jest wyprofilowany pod idealnym kątem – nie musisz dokonywać skomplikowanych pomiarów, masz pewność, że wszystko będzie na swoim miejscu. Łącznik do huśtawki wykonany jest z mocnej stali malowanej proszkowo, co doskonale zabezpiecza go przed korozją. Gruby spaw liniowy nie pęka i nie odkształca się. Dzięki łącznikom stelaż huśtawki montuje się bardzo szybko. Wystarczy wkrętarka i wkręty do drewna. Otwory montażowe są tak umiejscowione, że wystarczy tylko wsunąć kantówki, dokręcić i ustawić huśtawkę w wybranym miejscu.

Porady techniczne jak zrobić huśtawkę dla dzieci z wykorzystaniem łącznika do huśtawki

  • Choć nie posiadamy drewna w ofercie służymy radą przy jego wyborze. Na nogi potrzebujesz 4 kantówki o długości 2,5 m oraz kantówkę na belkę poprzeczną o długości od 2,5 m do 3 m. Przekrój kantówki to 90 mm na 90 mm
  • Przed montażem wyposaż się w odpowiednie wkręty (zalecamy wkręty typu TORX). Potrzebne będą Ci 4 sztuki na łącznik. Pamiętaj, otworów jest więcej niż potrzeba wkrętów - wystarczy przykręcić łącznik z jednej strony. Jest to zrobione dla Twojej wygody
  • Kąt rozstawu nóg na 100° (tzw. szeroki) przeznaczony jest do ogródków, w których dysponujemy sporą ilością miejsca. Jeśli użyjemy kotew do przymocowania nóg do ziemi uzyskamy bardzo stabilną konstrukcję.
  • Huśtawka dla dzieci musi być bezpieczna i stabilna, dlatego zalecamy przymocowanie nóg huśtawki do gruntu. Idealnie sprawdzą się w tym nasze kotwy do huśtawki (również dostępne w naszym sklepie)
Specyfikacja techniczna
Kształt słupa drewnianego:
Kantówka
Materiał:
Blacha stalowa 2 mm
System ochronny:
Malowanie proszkowe
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Rodzaj konstrukcji:
Huśtawka
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Budowa huśtawki ogrodowej krok po kroku. Przeczytaj na blogu.

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu