Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Kreatywne zabawki na plac zabaw – czym są i do czego służą?

Drobne urządzenia na plac zabaw uzupełniają m.in. karuzele, zjeżdżalnie i huśtawki, sprawiając, że zabawa jest bardziej zróżnicowana i kreatywna. Te niewielkie akcesoria na plac zabaw pobudzają wyobraźnię naszych pociech. Zabawkowa lornetka pozwoli naszemu dziecku wcielić się w rolę np. kapitana statku, odkrywcy czy żołnierza. Zabawki na plac zabaw wspomagają ponadto rozwój motoryczny i sensoryczny dziecka. Warto niskim kosztem sprawić dzieciom radość i uczynić plac zabaw atrakcyjniejszym.

Akcesoria do placu zabaw - postaw na produkt godny zaufania!

Materiał użyty do produkcji to wytrzymały ABS. Jest on odporny na warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne wynikające z normalnego użytkowania. Przy akcesoriach na plac zabaw liczy się nie tylko atrakcyjność, ale i bezpieczeństwo. Lornetka nie przybliża widoku, dzięki temu nie ma zagrożenia, że dziecko przypadkiem spoglądając np. bezpośrednio na słońce uszkodzi wzrok. Zabawka wykonana jest zgodnie z aktualnymi normami europejskimi oraz posiada certyfikat TÜV Nord – masz pewność, że wybierasz sprawdzony produkt!

Szybko i łatwo podnieś standard placu zabaw w ogrodzie

Montaż jest niezwykle prosty, a lornetka zajmuje mało miejsca, za to przyniesie dziecku mnóstwo frajdy i uatrakcyjni aktywność na placu zabaw. W zestawie oprócz lornetki  znajdziesz zapasowe „szkła” w kolorze różowym oraz śrubę montażową – zabawka jest gotowa do założenia zaraz po wyjęciu z pudełka!

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Pobudzające wyobraźnię
Montaż:
w zestawie element łączeniowy, 1 wkręt do drewna, 2 żółte soczewki, 2 zapasowe soczewki w kolorze różowym i 2 duże soczewki przezroczyste
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu