Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Do czego służą kreatywne zabawki na plac zabaw?

Drobne urządzenia na plac zabaw uzupełniają m.in. karuzele, zjeżdżalnie i huśtawki, sprawiając, że zabawa jest ciekawsza i bardziej kreatywna. Te niewielkie akcesoria na plac zabaw pobudzają wyobraźnię naszych pociech. Zabawkowa luneta pozwoli naszemu dziecku wcielić się w rolę np. odkrywcy lub kapitana statku. Zabawki na plac zabaw wspomagają ponadto rozwój motoryczny i sensoryczny dziecka.

Potrzebujesz akcesoria na plac zabaw? Postaw na produkt godny zaufania!

Materiał użyty do produkcji to wytrzymały ABS. Jest on odporny na warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne wynikające z normalnego użytkowania. Przy akcesoriach na plac zabaw liczy się nie tylko atrakcyjność, ale i bezpieczeństwo. Luneta nie przybliża widoku, dzięki temu nie ma zagrożenia, że dziecko przypadkiem spoglądając np. bezpośrednio na słońce uszkodzi wzrok. Zabawka wykonana jest zgodnie z aktualnymi normami europejskimi oraz posiada certyfikat TÜV Nord – masz pewność, że wybierasz sprawdzony produkt!

Szybki i prosty sposób na atrakcyjniejszy plac zabaw

Montaż jest niezwykle prosty, a luneta zajmuje mało miejsca, za to przyniesie dziecku mnóstwo frajdy i uatrakcyjni aktywność na placu zabaw. W zestawie oprócz lunety znajduje się śruba oraz system montażowy – zabawka jest gotowa do założenia zaraz po wyjęciu z pudełka!

Specyfikacja techniczna
Materiał:
Luneta wykonana z tworzywa ABS formowanego metodą wtryskową. Łatwy montaż za pomocą dołączonego wkrętu.
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Pobudzające wyobraźnię
Wymiary:
długość lunety 305 mm
Montaż:
Dostarczane w komplecie z zestawem montażowym i 4 sześciokątnymi wkrętami do drewna.
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Zobacz opinie naszych Klientów

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii

Menu