Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Jak zrobić plac zabaw dla dzieci, żeby był bezpieczny?

Plac zabaw dla dzieci jest miejscem, gdzie mogą nie tylko rozładować nadmiar energii oraz oddać się wspaniałej zabawie. Na placu zabaw dziecko poprawia swoją koordynację ruchową, buduje pewność siebie i uczy się samodzielności. Dlatego bardzo ważne jest, żeby ułatwić dzieciom w jak największym zakresie możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji bez pomocy osób dorosłych. Zadaniem rodziców jest sprawić, żeby ta samodzielna zabawa była bezpieczna. Nasze uchwyty na plac zabaw w tym pomogą!

Uchwyt metalowy na plac zabaw – zapewnij dziecku bezpieczeństwo i samodzielność

Uchwyt na plac zabaw ma uniwersalne zastosowanie. Możemy stosować je jako uchwyty do wspinaczki, żeby pomóc mniej doświadczonym maluchom korzystać bezpieczniej ze ścianki wspinaczkowej. Uchwyt na plac zabaw zamontowany np. przy wejściu na zjeżdżalnie albo domek dla dzieci ułatwi wejście na górę i samodzielną zabawę. Dla dzieci nawet wysokość 1,5 m może wydawać się ogromna, a solidny, mocny uchwyt doda im pewności siebie oraz zapewni bezpieczeństwo. 

Metalowy uchwyt na plac zabaw dla dzieci – dlaczego warto wybrać nasz produkt?

Uchwyt metalowy to produkt, któremu możemy zaufać. Wykonane są z rury stalowej o średnicy 25 mm i płaskownika o grubości 5 mm. Krawędzie są zaokrąglone, więc ryzyko spowodowania urazu jest minimalne. Rączki pomalowano proszkowo, świetnie chroni to przed korozją, a drobna struktura na powierzchni sprawia, że chwyt jest pewniejszy. Uchwyty dostępne są w dwóch długościach: 350 mm i 550 mm oraz kilku kolorach do wyboru. Rączki na plac zabaw wykonano zgodnie z normą PN-EN 1176 – dzięki temu nadają się one zarówno na przydomowy jak i publiczny plac zabaw.

Specyfikacja techniczna
Kształt słupa drewnianego:
Kantówka
Palisada
System ochronny:
Stal nierdzewna lub malowanie proszkowe
Typ placu zabaw:
Publiczny/miejski plac zabaw
Rodzaj konstrukcji:
Drewniane place zabaw
Przeznaczenie:
Elementy ochronne i akcesoria
Materiał MUX:
Płaskownik 3 mm; rura ϕ 25mm; stal nierdzewna
Materiał MU:
Płaskownik 5 mm; rura ϕ 25 mm
Zgodność z normą:
PN-EN 1176
Dokumentacja do pobrania
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu