Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Siatka wspinaczkowa dla dzieci - kreatywna atrakcja na plac zabaw

Zastanawiasz się jak ulepszyć przydomowy plac zabaw dla dzieci? Chciałbyś wykonać niskim kosztem atrakcję, dzięki której dziecko oderwie się od smartfona i spędzi wiele czasu na aktywności na zewnątrz? Siatka wspinaczkowa dla dzieci jest odpowiedzią na twoje potrzeby! Siatka do wspinaczki dla dzieci to nie tylko zabawa. Dziecko uczy się logicznego myślenia, poprawia kondycję, koordynację ruchów i siłę rąk.

Siatka wspinaczkowa dla dzieci – co to jest?

Siatka wspinaczkowa wykonana jest z mocnej, syntetycznej liny. Osadza się ją na drewnianej ramie za pomocą pętli zabezpieczonych solidnymi zgrzewami z tworzywa. Ósemki ze stali galwanizowanej pozwalają na regulację obwodu pętli. Siatka wspinaczkowa dla dzieci jest odporna na działanie wilgoci i niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Świetnie sprawdzi się na przydomowy plac zabaw jako alternatywa lub uzupełnienie dla ścianki wspinaczkowej dla dzieci. Pod opieką dorosłych bezpiecznie i wygodnie mogą z niej korzystać nawet małe dzieci.

Prosty montaż i bezpieczna zabawa – siatka do wspinaczki dla dzieci!

Siatka do wspinaczki ma 270 cm długości i 150 cm szerokości – optymalne wymiary na przydomowy plac zabaw dla dzieci. Montuje się ją bardzo łatwo i szybko, jednak wymaga to przygotowania drewnianej ramy (rama nie jest elementem oferty). Siatka wspinaczkowa może tworzyć samodzielną atrakcję lub być elementem większej całości np. ścianki do wspinaczki. Wysoka jakość wykonania pozwoli cieszyć się siatką wspinaczkową dla dzieci przez wiele lat.

Znając średnicę belki lub kantówki, możemy łatwo obliczyć jaką szerokość lub długość będzie miała siatka.

Obwód belki okrągłej = 2 · π · r. 

Obwód kantówki = 4  · a

np. Belka 10cm, to obwód liny 31,42cm.

Szerokośc liny będzie wynosić ok. 150 cm - 62,84cm (2 obwody lin) = 87,16cm.

Specyfikacja techniczna
Opis:
Siatka odporna na zmienne warunki atmosferyczne.
Przeznaczenie:
Do wspinania
Przydomowy plac zabaw
Wymiary:
1,50m x 2,70m
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu