Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Urządzenia na publiczny plac zabaw, które warto wybrać

Tworząc publiczny plac zabaw musimy wziąć pod uwagę dużo więcej aspektów niż budując przydomowy plac zabaw w ogrodzie. Jak zrobić plac zabaw dla dużej liczby użytkowników, narażony na intensywne użytkowanie i to nie zawsze zgodne z przeznaczeniem? Urządzenia na plac zabaw publiczny muszą być przede wszystkim wytrzymałe, trwałe, ale również bezpieczne dla dzieci. Dlatego nie warto ryzykować budując publiczny plac zabaw na niesprawdzonych, przypadkowych elementach. Nasze urządzenia na plac zabaw stworzone są z wysokiej jakości materiałów w oparciu o przemyślane i sprawdzone projekty. Świadczą o tym posiadane certyfikaty i normy, które spełniają nasze akcesoria na plac zabaw, a także mnóstwo zadowolonych klientów i jeszcze więcej zachwyconych dzieciaków.

Huśtawka wagowa – klasyczne urządzenie na plac zabaw

Publiczny albo osiedlowy plac zabaw składać powinien się z kilku podstawowych elementów. Tradycyjna huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia dla dzieci, karuzela. Oczywiście trudno wyobrazić sobie plac zabaw dla dzieci bez huśtawki typu ważka. To nic innego jak znana wszystkim od pokoleń huśtawka równoważna – w naszym wykonaniu nowoczesna i w pełni bezpieczna. Ważka w wersji pojedynczej pozwala na wspólną zabawę dwóm dzieciom. Prosta aktywność, a rozwija poczucie równowagi, koordynację ruchów i zdolności motoryczne. Ponadto uczy dzieci współpracy i pomaga nawiązywać nowe znajomości.

Huśtawka ważka naszej produkcji to najlepszy zakup na plac zabaw dla dzieci!

Wybierając huśtawkę wagową marki Tribecco masz pewność, że to bezpieczny produkt, który bez przeszkód będzie służył latami na placu zabaw dla dzieci. Huśtawka wykonana jest z wysokiej jakości stali pokrytej ocynkiem ogniowym, a następnie pomalowana proszkowo. Taka warstwa ochronna rewelacyjnie zabezpiecza huśtawkę przed korozją i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Siedziska z tworzywa HPL są odporne na wilgoć i promienie UV, a także bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne wynikające z normalnego użytkowania. Montaż huśtawki typu ważka nie jest szczególnie skomplikowany, jednak wymaga solidnego zabetonowania i wypoziomowania. Stabilność i bezpieczeństwo to podstawa. 

Specyfikacja techniczna
Materiał:
Konstrukcja nogi –profil 60 x 60 mm; konstrukcja belki – profil 80 x 80 x 2900 mm; siedziska – HPL; metalowe uchwyty/ zamiennie z KURX01
System ochronny:
Ocynk ogniowy+ malowanie proszkowe
Przeznaczenie:
Publiczny/miejski plac zabaw
Zgodność z normą:
PN-EN 1176-1:2017-12, PN-EN 1176-6+AC:2019-03
Montaż:
Montaż za pomocą dołączonego mocowania do ważki typ II
Typ urządzenia:
Huśtawki
Grupa wiekowa:
3-12 lat
Dokumentacja do pobrania
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu