Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Podstawa słupa jest niezbędnym elementem przed rozpoczęciem jakichkolwiek dalszych prac montażowych. Posiadając okrągłe belki, zanim przystąpimy do budowy np. płotu, musimy zaopatrzyć się w kotwy o zaokrąglonym łączniku. Będzie ona świetnym rozwiązaniem w przypadku wykorzystania słupów okrągłych.

Kotwa wbijana do ziemi dedykowana do ciasnych, trudno dostępnych miejsc.

Uniwersalne wsporniki słupa umożliwiają stabilizację w gruncie lekkich drewnianych konstrukcji, jak np. pergole, niskie płoty drewniane, prywatne place zabaw, drewutnie, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych kotew wbijanych.

Dlaczego wybrać właśnie naszą kotwę wbijaną?

Wykonanie naszej kotwy charakteryzuje się wielką starannością i trzymaniem wymiarów. Stal użyta do produkcji jest grubsza, a spaw liniowy solidniejszy niż u konkurencji. Zabezpieczenie antykorozyjne stanowi warstwa ocynku 60 mm. Masz pewność, że kupujesz produkt godny zaufania. Kotwa do gruntu typu „L” dedykowana jest do miejsc, gdzie przestrzeń jest znacznie ograniczona jak np. ściany budynków. Wybierając kotwy wbijane do ziemi marki Tribecco masz pewność, że posłużą ci naprawdę długo.

Jak zamontować drewniane słupy?

1. Wyznacz punkt montażu kotwy, ustaw ją pod kątem 90° i wbij w podłoże. Pamiętaj, aby nie uderzać młotkiem bezpośrednio w kotwę, aby jej nie uszkodzić.

2. Ustaw belkę w kotwie.

3. Ustaw belkę pionowo w stosunku do podłoża.

4. Po ustawieniu belki w pionie, dokręć ją do kotwy za pomocą wkrętów do drewna lub śrub.

Specyfikacja techniczna
Typ montażu:
Wbijane w ziemię
Kształt słupa drewnianego:
Palisada
Rozmiar:
Możliwość regulacji
Opis:
Otwory 10 mm
Materiał:
Blacha stalowa 2 mm
System ochronny:
Ocynk ogniowy
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Brak produktów.
Z tej samej kategorii
Menu