Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Podstawa słupa jest niezbędnym elementem przed rozpoczęciem jakichkolwiek dalszych prac montażowych. Dlatego też zanim przystąpimy do budowy np. płotu, musimy zaopatrzyć się w odpowiednie kotwy. Chociaż nasz sklep oferuje zarówno palisadowe, jak i kantowe podstawy słupa, dla Państwa wygody w ofercie jest również kotwa wbijana uniwersalna „L”. Będzie ona świetnym rozwiązaniem w przypadku wykorzystania później słupów kantowych, jak i okrągłych.

Kotwa wbijana do ziemi dedykowana do ciasnych, trudno dostępnych miejsc.

Uniwersalne wsporniki słupa umożliwiają stabilizację w gruncie lekkich drewnianych konstrukcji, jak np. pergole, niskie płoty drewniane, prywatne place zabaw, drewutnie, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych kotew wbijanych. W ofercie jest kotwa uniwersalna „L” w czterech rozmiarach, dzięki czemu wybierzemy tę najlepszą dla nas.

Dlaczego wybrać właśnie naszą kotwę wbijaną?

Używamy grubszej stali niż konkurencja, a nasze kotwy zabezpieczone są przed wpływem czynników atmosferycznych 60 mm warstwą ocynku. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz produkt, któremu możesz zaufać. Kotwa do gruntu typu „L” świetnie sprawdzi się w ciasnych i wąskich miejscach, gdzie zastosowanie innych rozwiązań jest niemożliwe np. przy ścianie budynku. Inwestując w jakość Tribecco, inwestujesz w spokój na długie lata!

Jak zamontować drewniane słupy?

1. Wyznacz punkt montażu kotwy, ustaw ją pod kątem 90° i wbij w podłoże. Pamiętaj, aby nie uderzać młotkiem bezpośrednio w kotwę, aby jej nie uszkodzić.

2. Ustaw belkę w kotwie.

3. Ustaw belkę pionowo w stosunku do podłoża.

4. Po ustawieniu belki w pionie, dokręć ją do kotwy za pomocą wkrętów do drewna lub śrub.

Specyfikacja techniczna
Typ montażu:
Wbijane w ziemię
Kształt słupa drewnianego:
Kantówka
Palisada
Opis:
Otwory 10 mm.
Materiał:
Blacha stalowa 2 mm
System ochronny:
Ocynk ogniowy
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Jak osadzić nietypowy słup w gruncie? Przeczytaj na blogu!

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
od: 26,90 zł
Kotwa ma ocynk galwaniczny Montaż podpory jest szybki i łatwy. Grubość blachy co najmniej 3 mm.  Powłoka cynkowa , co najmniej 60 mikronów.  Regulacja w pionie , stopa podporowa regulacja wysokości . Maksymalna...
Menu