Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Twoje dzieci uwielbiają bujać się na huśtawce i chciałyby mieć taką przed domem? Z takimi prośbami zmaga się prawdopodobnie niejeden rodzic. Jeśli już zdecydujemy się na spełnienie próśb naszych pociech i zbudowanie huśtawki ogrodowej, w pierwszej kolejności pamiętajmy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. A do zbudowania stabilnej konstrukcji niezbędna jest wbijana kotwa do huśtawki ogrodowej.

Jak zrobić bezpieczną huśtawkę ogrodową? Kotwa wbijana do gruntu jest rozwiązaniem!

Kotwa metalowa do huśtawki stosowana jest do stabilizacji i mocowania z gruntem urządzeń na przydomowych placach zabaw takich jak huśtawki, wieże z huśtawkami, domki do zabawy. Chociaż kotwa do huśtawki wbijana jest w ziemię, aby polepszyć stabilność całej konstrukcji, można ją z powodzeniem zabetonować.

Dlaczego nasza kotwa wbijana do huśtawki to świetny wybór?

Oferowana przez nas kotwa wbijana do huśtawki wyprodukowana jest w Polsce. Została zrobiona z grubszego materiału niż produkty w marketach. Solidne wykonanie z materiałów najwyższej jakości, trzy milimetrowa blacha oraz mocne spawy liniowe sprawiają, że kotwa będzie służyć przez długie lata. Warstwa ocynku ogniowego zabezpieczy kotwę przed wpływem warunków atmosferycznych. Kotwa jest dostosowana do kantówek, ale można zamocować ją także do palisadowych słupków.

Jak zamontować kotwy do huśtawki?

  1. Ustawiamy konstrukcję huśtawki w miejscu docelowym 
  2. Umieszczamy kotwę pod kątem, wzdłuż nogi końcówki drewnianej
  3. Wbijamy kotwę uderzając w poprzeczny element - zalecamy używać młotka gumowego lub wbijać przez kawałek drewna, żeby nie uszkodzić warstwy ocynku
  4. Wbijamy do momentu, aż element poprzeczny kotwy schowa się w ziemi
  5. Przykręcamy kotwę do nogi konstrukcji huśtawki

Specyfikacja techniczna
Typ montażu:
Wbijane w ziemię
Kształt słupa drewnianego:
Kantówka
Palisada
Rozmiar:
Możliwość regulacji
Opis:
Otwory 9 mm
Materiał:
Blacha stalowa 4 mm
System ochronny:
Ocynk ogniowy
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Jak zbudować huśtawkę? Przeczytaj wpis na blogu.

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu