Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Lina wspinaczkowa dla dzieci - kreatywna atrakcja na plac zabaw

Zastanawiasz się jak ulepszyć przydomowy plac zabaw dla dzieci? Chciałbyś wykonać niskim kosztem atrakcję, dzięki której dziecko oderwie się od smartfona i spędzi wiele czasu na aktywności na zewnątrz? Lina wspinaczkowa dla dzieci jest odpowiedzią na twoje potrzeby! Lina do wspinaczki dla dzieci to nie tylko zabawa. Dziecko uczy się pewności siebie, poprawia kondycję, koordynację ruchów i siłę rąk.

Lina wspinaczkowa dla dzieci – co to jest?

Lina do wspinaczki wykonana jest z mocnego, plecionego polipropylenu. Zawiesza się ją za pomocą pętli wyposażonej w kółko ze stali galwanizowanej. Całość zabezpieczona jest solidnym zgrzewem z tworzywa. Lina wspinaczkowa dla dzieci jest odporna na działanie wilgoci i niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Świetnie sprawdzi się na przydomowy plac zabaw jako alternatywa lub uzupełnienie dla siatki wspinaczkowej dla dzieci. Pod opieką dorosłych korzystanie z liny będzie bezpieczne i wygodne.

Prosty montaż i bezpieczna zabawa – lina do wspinaczki dla dzieci!

Lina do wspinaczki ma 180 cm długości i średnicę 26 mm – optymalne wymiary na przydomowy plac zabaw dla dzieci. Lina wspinaczkowa jest mocna, ale gładka i przyjemna w dotyku. Nie ma ryzyka otarcia sobie dłoni. Montaż liny jest bardzo szybki i prosty, warto jednak wyposażyć się w dobrej jakości zawiesie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Lina wspinaczkowa może tworzyć samodzielną atrakcję lub być elementem większej całości np. jako asekuracja ścianki do wspinaczki. Wysoka jakość wykonania pozwoli cieszyć się liną wspinaczkową dla dzieci przez wiele lat.

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Do wspinania
Wymiary:
Długość: 1900 mm, średnica: 26 mm Montaż poprzez dołączone do zestawu kółko wykonane ze stali galwanizowanej.
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Brak produktów.
Z tej samej kategorii
Menu