Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci - kreatywna atrakcja na plac zabaw

Zastanawiasz się jak ulepszyć plac zabaw swoim dzieciom? Chciałbyś wykonać niskim kosztem atrakcję, dzięki której dziecko oderwie się od smartfona i spędzi wiele czasu na aktywności na zewnątrz? Ścianka wspinaczkowa dla dzieci jest odpowiedzią na twoje potrzeby, a jak ścianka wspinaczkowa to kamienie do wspinaczki. W naszej ofercie znajdziesz różnokolorowe kamienie z wysokiej jakości tworzywa! Ścianka wspinaczkowa to nie tylko zabawa. Dziecko uczy się logicznego myślenia, poprawia kondycję, koordynację ruchów i siłę rąk.

Dlaczego nasze kamienie wspinaczkowe to dobry wybór?

Kamienie wspinaczkowe wykonane są z wytrzymałego plastiku. Mają lekko chropowatą fakturę – dzięki temu powierzchnia ma właściwości antypoślizgowe. Każdy kamień do wspinaczki mocowany jest na dwie śruby – nie ma obaw, że okręci się podczas zabawy. Kolory kamieni do wspinaczki są żywe i długo nie blakną w słońcu. Kamienie wspinaczkowe mają nie tylko różne kolory, ale i kształty. Ścianka wspinaczkowa dla dzieci będzie świetną zabawką na plac zabaw, ale i kolorową ozdobą ogrodu!

Kamienie do wspinaczki – bezpieczeństwo i łatwość montażu

W zestawie znajdziemy 5 kamieni wspinaczkowych wraz ze śrubami montażowymi. Ścianka wspinaczkowa może być w każdej chwili rozbudowana o nowe elementy. Ich montaż jest szybki i niezwykle prosty. Nie musisz mieć wielkich zdolności technicznych, by je założyć. Kamienie są odporne na działanie warunków atmosferycznych, dlatego długo posłużą twoim pociechom dostarczając im niezapomnianych wspomnień.

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Do wspinania
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Wskazówki dotyczące budowy ścianki wspinaczkowej na placu zabaw. Przeczytaj wpis na blogu.

Polecane produkty
Brak produktów.
Z tej samej kategorii
Menu