Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Bezpieczeństwo w trakcie zabawy powinno być najważniejszym aspektem. Dlatego też, jeśli decydujesz się na zakup trampoliny, powinieneś zdawać sobie sprawę, że niezbędne będą także metalowe elementy do jej mocowania. Zapewnią one odpowiednią stabilizację tego elementu wyposażenia ogrodu oraz zapobiegną jego wywróceniom. Oferowana przez nasz sklep kotwa do trampoliny jest łatwa w użyciu. Co więcej, dzięki temu, że została wykonana z najlepszych materiałów, będzie służyła przez długi czas, zapewniając Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy.

Kotwa do trampoliny, czyli bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jako producent tego typu metalowych elementów montażowych, możemy zagwarantować ich wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne i rdzewienie. Wszystko to dzięki starannie przemyślanej konstrukcji oraz warstwie trwałego ocynku ogniowego. W efekcie kotwa do mocowania jest bardzo łatwa w montażu (wystarczy wbić ją w ziemię), a ustabilizowany nią sprzęt solidnie zabezpieczony przed wiatrem. To niezawodne rozwiązanie!

Zamów kotwę do mocowania trampoliny u sprawdzonego producenta!

Jeśli urządzasz ogród z myślą o dzieciach, zadbaj przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Nie zamawiaj słabej jakości metalowych elementów z marketów. Ich niezwykle niska cena wynika z kiepskiego wykonania, które może poskutkować wygięciem się kotwy do mocowania trampoliny, a nawet jej pęknięciem podczas użytkowania. Zaufaj więc polskiemu producentowi i postaw na kotwy wbijane do ziemi, które nie zawiodą Twoich oczekiwań!

Jak zamontować kotwy wbijane do ziemi i ustabilizować trampolinę?

  1. W wyznaczonym miejscu ustaw trampolinę
  2. Umieść kotwę zagięciem w kierunku podstawy trampoliny
  3. Wbij kotwę do ziemi w taki sposób, żeby hak objął podstawę - używaj młotka gumowego lub wbijaj przez drewno, żeby nie uszkodzić warstwy ocynku
Specyfikacja techniczna
Typ montażu:
Wbijane w ziemię
Kształt słupa drewnianego:
Kantówka
Palisada
Rozmiar:
Stały rozmiar
Materiał:
Blacha stalowa 3 mm
System ochronny:
Ocynk galwaniczny
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Kotwa do trampoliny. Zabezpiecz trampolinę przed wiatrem. Przeczytaj na blogu!

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu