Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Jak zrobić altanę ogrodową tanim kosztem?

Altana ogrodowa to nie tylko miejsce relaksu i odpoczynku, ale także niebanalna ozdoba naszego ogrodu. Optymalnym materiałem do budowy jest drewno – dość tanie, łatwe w obróbce, pasuje praktycznie do każdego ogrodu, a po odpowiednim zakonserwowaniu okazuje się zadziwiająco trwałe. Do drewna dobierasz odpowiednie dla naszego projektu elementy metalowe jak np. kotwy do ziemi oraz zwieńczenie dachu altany. Koszt nie będzie wysoki, zwłaszcza jeśli altankę zbudujemy sami.

Jak samemu zbudować altankę ogrodową?

Odpowiednio dobrane kotwy pozwolą nam stworzyć solidne podstawy słupa, a tym samym całej konstrukcji. Zależnie od rodzaju podłoża może być to kotwa wbijana w ziemię lub do zabetonowania albo kotwa do betonu przykręcana, jeśli budujesz altankę np. na kostce brukowej.

A co z dachem? Jeśli zdecydujesz się na altanę sześciokątną, tzn. o sześciu ścianach to mamy coś dla ciebie! Oferujemy specjalnie zaprojektowane do tego typu konstrukcji zwieńczenie altany sześciokątne. Dzięki temu z łatwością zrobisz dach o spadzie pod kątem 22°. Pozwoli to na swobodne spływanie wody podczas deszczu.

Altana ogrodowa drewniana – dlaczego zwieńczenie altany Tribecco to dobry wybór

Nasze zwieńczenie to przede wszystkim wysokiej jakości produkt wykonany z niezwykłą dbałością o detale. Używamy atestowanej stali o grubości 5 mm, a grube spawy liniowe nie pękają i nie odkształcają się, co daje nam przewagę nad konkurencją. Zwieńczenie altany zabezpieczone jest przed korozją poprzez ocynk ogniowy – chroni to stal przed wpływem warunków atmosferycznych, a tym samym znacznie przedłuża trwałość twojej konstrukcji. W oparciu o zwieńczenie i kotwy z naszej firmy stworzysz altanę ogrodową na długie lata!

Specyfikacja techniczna
Typ montażu:
Akcesoria montażowe
Materiał:
Płaskownik 5 mm
System ochronny:
Ocynk ogniowy
Przeznaczenie:
Altana
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteś pewny zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu