Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Jak zrobić huśtawkę ogrodową dla dzieci? Jakie siedzisko do huśtawki dla dzieci wybrać?

Huśtawka ogrodowa drewniana to najprostsze i najtańsze w budowie urządzenie na przydomowy plac zabaw. Nie dziwi więc, że huśtawki ogrodowe cieszą się ogromną popularnością. Do huśtawki ogrodowej musimy jednak dobrać odpowiednie siedzisko. Najczęściej siedzisko huśtawki dobieramy pod kątem wieku, wzrostu i wagi dziecka. Ale co jeśli mamy dwójkę lub więcej dzieci i chcemy uniknąć kłótni „kto się teraz huśta”? Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie siedzisko do huśtawki, które spokojnie zmieści kilka osób – huśtawka bocianie gniazdo.

Huśtawka bocianie gniazdo – siedzisko huśtawki, które pozwala na więcej!

Bocianie gniazdo dedykowane jest zarówno dla małych dzieci jak i nawet osób dorosłych. Poprawnie założone siedzisko huśtawki wytrzyma do 150 kg obciążenia! Syntetyczna, wodoodporna lina, ciasno owinięta wokół metalowej ramy jest gładka i miła w dotyku. Nie ma obaw, że dziecko otrze sobie dłonie. Ważną cechą jest regulacja wysokości siedziska do huśtawki. Pozwala to dostosować bocianie gniazdo do potrzeb dziecka. Możemy zawiesić huśtawkę na wysokości od 2,40 m do 1,80 m.

Wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo – czyli dlaczego nasze siedzisko do huśtawki bocianie gniazdo to dobry wybór?

Prezentowane siedzisko do huśtawki to produkt europejski, spełniający rygorystyczne normy i mogący pochwalić się certyfikatem TüV Nord. Krótko mówiąc: możesz mu zaufać. Huśtawka oparta jest na solidnej, metalowej ramie owiniętej liną. Wewnątrz bocianiego gniazda znajduje się mocna siatka. Kółka montażowe i klamry do regulacji wysokości ze stali galwanizowanej są odporne na korozję. 

Jak zawiesić huśtawkę? Zamontowanie siedziska huśtawki dla dzieci jest prostsze niż myślisz!

Bocianie gniazdo montujemy bardzo szybko i łatwo. Po wyjęciu z pudełka składamy ramę w jedną całość. Podpinamy kółka montażowe, regulujemy wysokość i gotowe. Pamiętać należy, żeby używać łożyskowane zawiesia do huśtawki; zapobiega to tarciu metalu, a co za tym idzie zużyciu elementów. Ponadto bardzo poprawia komfort bujania. 

Specyfikacja techniczna
Opis:
W komplecie cztery liny z możliwością regulacji, zakończone kółkiem galwanizowanym.
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Do huśtania
Wymiary:
Długość: 1080 mm, szerokość: 835 mm, wysokość: 75 mm Montaż poprzez dołączone do zestawu kółka wykonane ze stali galwanizowanej. Wysokość lin mocujących można wyregulować poprzez metalowe ósemki. Maksymalne obciążenie huśtawki wynosi 150kg.
Wysokość montażu:
1,80 - 2,40 m Huśtawka wysyłana w całości, gotowa do zamontowania.
Zgodność z normą:
EN 71 - 1 - 2 - 3 - 8
Maksymalne obciążenie:
150 kg
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Jakie bocianie gniazdo wybrać? Przeczytaj na blogu.

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu