Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Co to jest mata na plac zabaw i do czego służy?

Nawierzchnia bezpieczna przeznaczona jest do użytku jako warstwa absorbująca siłę uderzenia. Mata stosowana jest w miejscach, gdzie istnieje ryzyku upadku, np. przy podstawie zjeżdżalni. Uchroni przed upadkiem z wysokości do 150 centymetrów. Najlepsze zabezpieczenie sprawdza się przy konfiguracji co najmniej czterech płyt - 1 m2 powierzchni. Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego dziecka na placu zabaw!

Jaka nawierzchnia na plac zabaw? Mata gumowa na plac zabaw to najlepszy wybór!

Bezpieczna nawierzchnia to podstawowy element wyposażenia każdego placu zabaw. Znakomite właściwości amortyzujące oferowanego przez Tribecco produktu chronią przed nieprzyjemnym kontaktem z twardym gruntem, wskutek czego dzieci są mniej narażone na stłuczenia i inne bolesne obrażenia.

Nawierzchnia bezpieczna składa się z dwóch warstw. Warstwa spodnia jest bardziej elastyczna i ma za zadanie absorbować energię uderzenia. Wierzchnia warstwa, oprócz amortyzacji, jest odpowiedzialna za przyczepność – ma właściwości antypoślizgowe. Użyty materiał nie oddziałuje negatywnie na środowisko. Nie występuje zjawisko pylenia ani wydzielania innych szkodliwych substancji. O bezpieczeństwie i właściwościach użytkowych świadczą atesty oraz normy, które spełnia nawierzchnia.

Nawierzchnia bezpieczna na plac zabaw – wysoka trwałość i łatwy montaż

Zabawa na placu zabaw bywa intensywna, dlatego infrastruktura musi charakteryzować się trwałością. Proponowana nawierzchnia bezpieczna wytrzyma obciążenia wywołane codziennym użytkowaniem i sprosta każdym warunkom atmosferycznym.

Mata na plac zabaw nie tylko zadba o bezpieczeństwo najmłodszych, ale wyraźnie wpłynie na estetykę placu zabaw. Wspomnieć należy również, że montaż nawierzchni gumowej jest bardzo prosty i będziesz w stanie samodzielnie zabezpieczyć przydomowy plac zabaw.

Specyfikacja techniczna
Materiał:
Nawierzchnia jest dwuwarstwowa - dolna warstwa amortyzująca wykonana z granulatu SBR, górna warstwa ścieralna wykonana z granulatu EPDM.
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Publiczny/miejski plac zabaw
Przeznaczenie:
Elementy ochronne i akcesoria
Wymiary:
500mm x 500mm x 49mm
Zgodność z normą:
PN-EN:1177:2009 oraz atest higieniczny
Montaż:
Nawierzchnie można ze sobą łączyć przy użyciu masy poliuretanowej
Kolorystyka:
Czerwony, zielony
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Instrukcja montażu w formacie pdf: pobierz.

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu