Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Od czego zacząć budowę ogrodzenia? Jak samodzielnie zbudować płot?

Potrzebujesz szybko i tanio zbudować płot panelowy? Możesz to zrobić własnymi rękoma jeżeli masz odpowiednie materiały. Jeśli planujesz postawić trwały płot na nieutwardzonym gruncie możesz skorzystać z kotwy do ziemi do zabetonowania. Podstawa słupa dedykowana jest na standardowy słupek ogrodzeniowy o wymiarach 60 x 40 mm. Kotwa do betonu jest łatwa do zamontowania, sprawnie postawisz ogrodzenie.

Dlaczego wybrać kotwy do betonu pod słupek ogrodzeniowy Tribecco?

Podstawa słupa ogrodzeniowego naszej produkcji jest wykonana z grubszej niż u konkurencji stali i posiada solidny spaw liniowy. Ocynk ogniowy skutecznie zabezpiecza kotwę przed wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki tym cechom masz pewność, że kotwa, a co za tym idzie całe ogrodzenie będzie stabilne i bezpieczne. Należy pamiętać, że kotwa przeznaczona jest dla metalowych słupków ogrodzeniowych, nie nadają się do drewnianych kantówek.

Jak zamontować słupek ogrodzeniowy na kotwie do ziemi do zabetonowania?

  1. W wyznaczonym punkcie wbijamy kotwę w grunt i zalewamy betonem do poziomu płaskownika. Zalecamy użycie poziomicy, żeby upewnić się, że kotwa do betonu jest równo.
  2. Po osadzeniu kotwy i wyschnięciu betonu w ziemi mocujemy słupek ogrodzeniowy
  3. Ustawiamy słupek ogrodzeniowy pod kątem 90°
  4. Dokręcamy słupek do kotwy

Słupek nasuwa się na kotwę, nie przykręca się go. Widoczny na zdjęciu otwór nie jest otworem na śrubę (otwór techniczny)

Specyfikacja techniczna
Materiał:
profil 2 mm oraz pręt zbrojeniowy o średnicy 20 mm
System ochronny:
ocynk galwaniczny
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu