Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Do czego służą kreatywne zabawki na plac zabaw?

Plac zabaw to nie tylko duże urządzenia jak zjeżdżalnia, karuzela czy huśtawka. To także niewielkie akcesoria pobudzające wyobraźnię naszych dzieci. Kółko i krzyżyk to prosta gra logiczna, w którą swobodnie mogą grać kilkuletnie dzieci. Ten model w wersji na plac zabaw pozwoli nieco odpocząć naszym pociechom, a przy okazji zaangażuje ich kreatywność i nauczy logicznego myślenia.

Niewielkie urządzenia na plac zabaw, które pobudzą nie tylko ciało, ale i umysł!

Kółko i krzyżyk uformowane jest metodą EBM czyli poprzez wtłaczanie z rozdmuchem. Materiał użyty do produkcji sprawia, że gra jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. W skład zestawu wchodzi 9 obrotowych cylindrów oznaczonych „X” i „O” oraz akcesoria niezbędne do montażu. Instalacja jest prosta i nie sprawi trudności nawet osobom bez zdolności technicznych.

Kreatywna zabawka na plac zabaw z certyfikatem – bezpieczne urządzenie, któremu możesz zaufać

W zestawie oprócz gry znajdują się wkręty do przymocowania. Zabawka jest gotowa do montażu praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka! Z zabawki, pod opieką rodziców, bezpiecznie mogą korzystać nawet małe dzieci. Kółko i krzyżyk posiada certyfikat TÜV Nord – masz pewność, że wybierasz sprawdzony produkt!

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Pobudzające wyobraźnię
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu