Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu
Zjeżdżalnia dla dzieci 3m - ślizg ogrodowy

Wszystkie maluchy uwielbiają szaleć w basenach. Kolejna ulubiona zabawa najmłodszych to zjeżdżanie na ślizgawce. Nasz ślizg dla dzieci 3 m pozwala połączyć obie te przyjemności. Po podłączeniu go do źródła wody stanie się atrakcją, która zapewni świetną rozrywkę na wiele godzin. Podaruj ten produkt swoim pociechom, a przekonasz się, ile frajdy może sprawić im ta wyjątkowa konstrukcja.

Najdłuższa zjeżdżalnia ogrodowa

O tym, jak popularne wśród maluchów są ślizgawki, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zjeżdżalnia to nieodłączna część każdego placu zabaw, zarówno tych dużych, publicznych, jak i niewielkich, przydomowych. Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi uwielbiają korzystać z takich zabawek i mogą spędzać na nich nawet długie godziny.

Dlatego też w naszej ofercie znajduje się zjeżdżalnia dla dzieci o długości 3 m. Prezentowany wodny ślizg ogrodowy to wysokiej klasy europejski produkt, solidnie wykonany i gwarantujący bezpieczeństwo Twojej pociechy na placu zabaw.

Wysokiej jakości ślizg wodny

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha miała urządzenie do doskonałej rozrywki, to oferowana przez nas ogrodowa 3-metrowa zjeżdżalnia będzie idealnym wyborem, który perfekcyjnie sprawdzi się na przydomowym placu zabaw. Bez wątpienia znajdzie ona uznanie wśród maluchów. Ślizgi wykonano z trwałego HDPE formowanego metodą wtryskową. Są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, co pozwala im zachować żywe kolory przez długi czas. Ponadto mogą być podłączone do wody, co jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność zjeżdżalni i zapewnia kolejne możliwości fantastycznej zabawy.

Certyfikat zjeżdżalnia 

Certyfikowana zjeżdżalnia dla dzieci

Każda zjeżdżalnia posiada certyfikat jakości TÜV NORD. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. 

GRATIS dodajemy zestaw montażowy w postaci dwóch wkrętów typu torx do drewna, niezbędny do instalacji zabawki.

Zjeżdżalnia ślizg dla dzieci 3 m pasuje tylko do podestu 1500 mm (+/- 50 mm)
Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Do zjeżdżania
Wymiary:
Długość: 2950 mm, szerokość: 495 mm Maksymalne obciążenie ślizgu wynosi 70 kg
Wysokość montażu:
!! 1500 mm (+/- 50 mm) !!
Kolorystyka:
Pomimo naszych starań, aby kolory wyświetlne na Państwa monitorze idealnie odwzorowywały kolory zamawianego produtku, mogą pojawić się niewielkie różnice, wynikające z różnych ustawień Państwa monitora.
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Zobacz opinie naszych Klientów

5 rzeczy na jakie trzeba zwrócić uwagę przy zakupie zjeżdżalni ogrodowej Przeczytaj wpis na blogu.

Polecane produkty
Z tej samej kategorii

Menu