Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu
Zjeżdżalnia dla dzieci 3m - ślizg ogrodowy

Wszystkie maluchy uwielbiają szaleć w basenach. Kolejna ulubiona zabawa najmłodszych to zjeżdżanie na ślizgawce. Nasz ślizg dla dzieci 3 m pozwala połączyć obie te przyjemności. Po podłączeniu go do źródła wody stanie się atrakcją, która zapewni świetną rozrywkę na wiele godzin. Podaruj ten produkt swoim pociechom, a przekonasz się, ile frajdy może sprawić im ta wyjątkowa konstrukcja.

Najdłuższa zjeżdżalnia ogrodowa

O tym, jak popularne wśród maluchów są ślizgawki, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zjeżdżalnia to nieodłączna część każdego placu zabaw, zarówno tych dużych, publicznych, jak i niewielkich, przydomowych. Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi uwielbiają korzystać z takich zabawek i mogą spędzać na nich nawet długie godziny.

Dlatego też w naszej ofercie znajduje się zjeżdżalnia dla dzieci o długości 3 m. Prezentowany wodny ślizg ogrodowy to wysokiej klasy europejski produkt, solidnie wykonany i gwarantujący bezpieczeństwo Twojej pociechy na placu zabaw.

Wysokiej jakości ślizg wodny

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha miała urządzenie do doskonałej rozrywki, to oferowana przez nas ogrodowa 3-metrowa zjeżdżalnia będzie idealnym wyborem, który perfekcyjnie sprawdzi się na przydomowym placu zabaw. Bez wątpienia znajdzie ona uznanie wśród maluchów. Ślizgi wykonano z trwałego HDPE formowanego metodą wtryskową. Są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, co pozwala im zachować żywe kolory przez długi czas. Ponadto mogą być podłączone do wody, co jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność zjeżdżalni i zapewnia kolejne możliwości fantastycznej zabawy.

Certyfikat zjeżdżalnia 

Certyfikowana zjeżdżalnia dla dzieci

Każda zjeżdżalnia posiada certyfikat jakości TÜV NORD. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. 

Zjeżdżalnia wyprodukowana jest przez cenioną firmę KBT z Belgii.

GRATIS dodajemy zestaw montażowy w postaci dwóch wkrętów typu torx do drewna, niezbędny do instalacji zabawki.

Zjeżdżalnia ślizg dla dzieci 3 m pasuje tylko do podestu 1500 mm (+/- 50 mm)
Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Do zjeżdżania
Wymiary:
Długość: 2950 mm, szerokość: 495 mm Maksymalne obciążenie ślizgu wynosi 70 kg
Wysokość montażu:
!! 1500 mm (+/- 50 mm) !!
Kolorystyka:
Pomimo naszych starań, aby kolory wyświetlne na Państwa monitorze idealnie odwzorowywały kolory zamawianego produtku, mogą pojawić się niewielkie różnice, wynikające z różnych ustawień Państwa monitora.
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

5 rzeczy na jakie trzeba zwrócić uwagę przy zakupie zjeżdżalni ogrodowej Przeczytaj wpis na blogu.

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu