Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Jak zbudować huśtawkę ogrodową z drewna?

Huśtawka ogrodowa to marzenie wielu dzieci; w jaki sposób je zrealizować jeśli w naszym ogrodzie nie dysponujemy zbyt dużą ilością miejsca? W takich sytuacjach świetnie sprawdzi się łącznik huśtawki ścienny. W odróżnieniu od potrójnych łączników do huśtawki ten ma tylko jeden otwór na belkę okrągłą. Montujemy go do płaskiej powierzchni, np. ściany domu, szopy, garażu lub budynku gospodarczego. Tym sposobem odzyskujemy niewykorzystywaną wcześniej przestrzeń i możemy bez problemu zmieścić huśtawkę. Łącznik ścienny nadaje się także do rozbudowy placu zabaw – możemy zamocować go np. do wieży od zjeżdżalni czy do domku na placu zabaw. 

Jeśli połączymy łącznik ścienny z łącznikiem huśtawki 90° (dostępny na innej ofercie) pozwoli to optymalnie wykorzystać przestrzeń w ogródku, co ma niebagatelne znaczenie, gdy mamy ograniczoną ilość miejsca.

Łącznik do huśtawki ścienny – czyli huśtawka ogrodowa dla dzieci na ograniczonej przestrzeni

Nasze łączniki okrągłe zrobione są z wysokiej jakości stali. Spaw liniowy użyty do wykonania łącznika jest mocny, nie pęka i nie odkształca się. Daje to znaczną przewagę nad marketową konkurencją. Dla zabezpieczenia przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych łącznik do huśtawki został pomalowany proszkowo – świetnie chroni to stal przed korozją. Nasza nowatorska konstrukcja otwartych łączników, w przeciwieństwie do standardowego rozwiązania, pozwala na dokręcanie łączników wraz z naturalnym zsychaniem się drewna. Montaż łącznika jest bardzo prosty – nie potrzebujesz specjalnych zdolności technicznych, żeby zbudować huśtawkę samodzielnie!

Porady techniczne jak zbudować huśtawkę w ogrodzie samodzielnie

  • Choć nie posiadamy drewna w ofercie służymy radą przy jego wyborze. Do zbudowania huśtawki potrzebujesz 2 belki okrągłe o długości 2,5 m na nogi oraz belkę poprzeczną o długości od 2,5 m do 3 m. Średnica belki to 100 mm
  • Przed montażem wyposaż się w odpowiednie wkręty (zalecamy wkręty typu TORX). Potrzebne będą Ci 2 sztuki na połączenie łącznika z belką. Pamiętaj, otworów jest więcej niż potrzeba wkrętów - wystarczy przykręcić łącznik z jednej strony. Jest to zrobione dla Twojej wygody
  • Łącznik ścienny należy połączyć z łącznikiem potrójnym z rozstawem nóg 90° lub 100° (zależnie od ilości miejsca w ogrodzie)
  • Wybór wkrętów do montażu do ściany zależy od materiału z jakiego jest wykonana (drewno, beton)

Specyfikacja techniczna
Kształt słupa drewnianego:
Palisada
Materiał:
Blacha stalowa 2 mm.
System ochronny:
Malowanie proszkowe (niestandardowe kolory z palety RAL na zamówienie).
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Rodzaj konstrukcji:
Drewniane place zabaw
Huśtawka
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu