Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Plac zabaw dla dzieci – jak zapewnić bezpieczną zabawę?

Przydomowy plac zabaw do ogrodu to miejsce, które powinno być nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Młodsi użytkownicy placu zabaw mogą mieć trudności z korzystaniem ze wszystkich urządzeń, dlatego musimy im w tym pomóc. Wystarczy w odpowiednich miejscach zainstalować specjalne uchwyty na plac zabaw i atrakcje placu zabaw stają się łatwiej dostępne dla każdego. Nasz produkt spełnia najnowsze, europejskie normy oraz posiada certyfikat TÜV Nord.

Uchwyty na plac zabaw – jakość i trwałość dla twojego dziecka

Wykonane z mocnego polipropylenu uchwyty na plac zabaw możemy zamontować na placu zabaw, żeby ułatwić dzieciom wchodzenie na takie atrakcje jak zjeżdżalnia lub ścianka wspinaczkowa. Są odporne na wpływ warunków atmosferycznych i bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Uchwyty na plac zabaw mają specjalnie wyprofilowaną powierzchnię, dzięki czemu chwyt jest mocniejszy i pewniejszy, a tym samym dziecko jest bezpieczniejsze na placu zabaw.

Uchwyty na plac zabaw – bezpieczeństwo i samodzielność!

Uchwyty zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność placu zabaw, jednocześnie pozwalając dzieciom zachować, tak ważną dla nich, samodzielność.

W zestawie znajdują się dwa uchwyty wraz z kompletem ocynkowanych śrub montażowych oraz zaślepek w tym samym kolorze.

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Elementy ochronne i akcesoria
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii
Menu