Zobacz wszystkie
Brak wyników wyszukiwania.
Szczegółowy opis produktu

Bezpieczny plac zabaw dla dzieci – zadbaj o każdy szczegół!

W przydomowym ogródku chcąc zrobić frajdę dzieciom decydujemy się najczęściej na plac zabaw drewniany. Tego typu konstrukcje są łatwe w montażu, stosunkowo tanie, a wykonanie z naturalnych materiałów sprawia, że pasują do większości ogrodów. Żeby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom podczas zabawy musimy wybrać sprawdzone urządzenia na plac zabaw – atestowane zjeżdżalnie i huśtawki dają nam pewność wykonania w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Warto jednakże skupić się również na detalach. Wystające łebki od śrub i wkrętów montażowych mogą być niebezpieczne. Dziecko może zahaczyć się, uderzyć i o kontuzję nietrudno. Specjalne nasadki plastikowe ukrywają metalowe części i minimalizują ryzyko urazów. Warto zabezpieczyć nimi wszystkie wystające wkręty.

Jak zabezpieczyć akcesoria do placu zabaw? Wybierz zaślepki na śruby!

Zaślepki na wkręty wykonane są z mocnego plastiku. Montuje się je niezwykle szybko i łatwo. Ich niska cena nie nadwyręży twojego domowego budżetu, a akcesoria na plac zabaw będą bezpieczniejsze. Zaślepki na śruby, oprócz funkcji zabezpieczającej, pełnią też funkcję maskującą. Główki wkrętów nie wyglądają szczególnie elegancko, ale dzięki nasadkom dostępnym w szerokim wachlarzu kolorów można z nich zrobić estetyczną ozdobę. Plac zabaw w ogrodzie stanie się nie tylko bezpieczniejszy, ale i ładniejszy.

Po co nasadki na śruby na plac zabaw?

  • zabezpieczają użytkowników przed zranieniem o główki wkrętów
  • chronią śruby przed korozją
  • zapobiegają wandalizmowi przez utrudnienie wykręcenia śrub
  • poprawiają atrakcyjność i estetykę placu zabaw
  • model dedykowany do płaskich powierzchni (kantówka)

Specyfikacja techniczna
Typ placu zabaw:
Przydomowy plac zabaw
Przeznaczenie:
Elementy ochronne i akcesoria
Wymiary:
Pasuje na śrubę 10-12 mm, średnica 40 mm, wysokość 22,5 mm. Zaślepka składa się z dwóch części, montowanych na stałe. Zaślepki idealnie maskują śruby na kantówkach.
rozwiń zamknij
Opinie z Trusted Shops

Zobacz opinie naszych Klientów

Nie jesteście Państwo pewni zakupu? Zapraszamy na blog z naszymi produktami

Polecane produkty
Z tej samej kategorii

Menu